Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, wątpliwości lub chcesz zasięgnąć porady, skorzystaj z formularza i uzyskaj bezpłatną analizę swojej sprawy. 

W razie, gdy otrzymałeś pismo z Sądu lub od Komornika prosimy napisać datę odbioru pisma, wyroku lub nakazu zapłaty i przez kogo zostały odebrane (terminy są bardzo istotne).

Prosimy również załączyć wszystkie dokumenty w formie skanów lub wyraźnych zdjęć umów, wyroków, nakazów zapłaty lub pism od komornika (w szczególności zawiadomień o zajęciu, licytacji itd.).

W sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 502 149 727 (gdy chodzi np. upływający termin na złożenie sprzeciwu, odwołania od wyroku, licytacja nieruchomości)

Konsultacja Online

Jeżeli chcesz umówić się na prywatne spotkanie online z naszymi prawnikami i uzyskać natychmiastową odpowiedź w trakcie odpłatnej konsultacji, prosimy o kliknięcie przycisku poniżej i wybranie odpowiedniego terminu konsultacji.

Płatność za usługę prosimy uiścić przed konsultacją. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w linku poniżej.


Akceptuję Regulamin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Baltivia 2050 w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane formularzem oraz realizację usługi Analizy Umowy Kredytowej zgodnie z Regulaminem
Nasza siedziba w Warszawie
Najczęściej zadawane pytania